Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

MŁODZIKI TUŻ ZA PODIUM!

• autor: uks4kostrzyn, 2014-02-17 12:18

PO RAZ SZÓSTY NASZ KLUB ORGANIZOWAŁ DWUDNIOWY TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Dwudniowa impreza na nowej hali w Kostrzynie jak w poprzednich latach przyniosła wiele emocji. Tegoroczny turniej jak poprzednie toczył się w 12 osobowej rywalizacji. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, które swoje mecze eliminacyjne rozgrywały w sobotę. Niedziela to największe emocje, gdyż drużyny słabsze grały w grupie 9-12 natomiast osiem najlepszych drużyn grało systemem pucharowym. Emocje rosły z minuty na minutę, gdyż najpierw rozegrano ćwierćfinały, później półfinały i mecze o miejsca. W tym systemie nie można sobie pozwolić na porażkę gdyż skutkowała ona odpadnięciem z dalszej rywalizacji. Nasz zespół spisał się bardzo dobrze w sobotnich rozgrywkach grupowych zajmując 1 miejsce w grupie.W niedzielę mecze rozpoczynamy mocnym akcentem wygrywając bardzo ważny mecz ćwierćfinałowy, który dał nam przepustkę do strefy medalowej. Niestety mimo dzielnej postawy w kolejnych meczach przegrywamy minimalnie w półfinale oraz w meczu o III miejsce. Cały turniej wygrywają chłopcy z Chemika Police. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Kotliński z Chemika Police, najlepszym bramkarzem Artur Makuch z Stilonu Gorzów Wlkp. a królem strzelców z dorobkiem 13 goli został nasz zawodnik Marcel Czajkowski.Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał w imieniu burmistrza Pan Zygmunt Mendelski Dyrektor MOSiR w Kostrzynie nad Odrą. W niedzielę okazałe puchary oraz nagrody wręczał osobiście Burmistrz Kostrzyna nad Odrą Pan dr Andrzej Kunt wraz z Panem Zygmuntem Mendelskim, Składamy podziękowania dla zarządu , trenerów, rodziców i przyjaciół UKS-u za pomoc w organizacji imprezy.