Aktualności

DOBRA POSTAWA NASZYCH MŁODZIKÓW NA TURNIEJU W ...

• autor: uks4kostrzyn, 2014-12-10 19:55
DOBRA POSTAWA NASZYCH MŁODZIKÓW NA TURNIEJU W RZEPINIE.

Dnia 06.12.2014r na zaproszenie MKS „Steinpol-Ilanki” Rzepin nasz zespół wziął udział w halowym „ Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików” – rocznik 2002 i młodsi.. W turnieju uczestniczyło osiem zespołów a nasi chłopcy zajęli w nim dobre, trzecie miejsce. Najlepszym strzelcem  został nasz zawodnik - Ernest Markowski z dorobkiem sześciu bramek.
W turnieju  startowały następujące zespoły: UKS 4 Kostrzyn, „Ilanka” Rzepin  I  -  II, „Polonia” Słubice I – II, „Chemik” Gorzów, MKP „Spartakus” Zielona Góra, „Piast” Karnin.
Skład naszego zespołu:
Szymon Skrzypczak, Wiktor Kraszewski – bramkarze, Filip Raduj, Maciej Smektalski, Dobromił Pogiernicki, Kondrad Smacki, Ernest Markowski, Bartosz Galareta, Bartosz Moskal, Grzegorz Panek.
Wyniki  poszczególnych spotkań naszego zespołu:
W grupie:   UKS 4 – „Spartakus” Z. Góra 2:2
UKS 4 – „Ilanka” Rzepin 6:1
UKS 4 – „Piast” Karnin 2:1
W  półfinale, po słabszym i dramatycznym występie przegraliśmy z „Polonią” Słubice 1:0.
W meczu o trzecie miejsce powtórnie przeciwko „ Spartakusowi” Z. Góra, pewnie zwyciężamy 2:0.
Zwycięzcą turnieju okazali się piłkarze „Polonii” Słubice którzy w finale pokonali „Chemik” Gorzów.