Turniej Orlik 27.04.2015
brak zdjęć

Liga Żaków! -> zacięty bój o pierwsze miejsce w grupie!

• autor: uks4kostrzyn, 2015-05-15 10:44

W dniu wczorajszym na boiskach MOSIRu w Kostrzynie  odbył się kolejny turniej ligowy Żaków. Dominację potwierdziły zespoły UKS "Czwórka" oraz Polonii Słubice. Na dwa turnieje przed końcem zmagań grupowych obie ekipy z szansami na prestiżowe zwycięstwo w grupie.

Czwórkowe Żaki zawody zakończyły z kompletem zwycięstw i stosunkiem bramek 25-0. W konfrontacji z zespołem ze Słubic w bardzo wyrównanym meczu pokonały rywala 1-0 a strzelcem decydującej bramki był Łukasz Lencewicz. Pozostałem mecze nie był już tak emocjonujące.
Wyższość pierwszego zespołu UKS 4 widać było w każdym aspekcie boiskowego rzemiosła co przełożyło się pokaźne zdobycze bramkowe. Wspomnieć warto o derbowym meczu Czwórkowych Żaków. Obie drużyny zagrały bardzo ambitnie i przez długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis.
Koleżeńska atmosfera nie przeszkodziła w rozegraniu wielu ciekawych akcji z czego dwie zakończyły się golami. Mecz stał na dobrym poziomie a obie drużyny zebrały brawa za postawę na boisku.

Dobre zawody rozegrał wspomniany już drugi zespół UKS 4. Wkalkulowane porażki z faworytami nie podcięły skrzydeł naszym Żakom. Żółte "Czwórki" pokonały drugi zespół Słubic
ograły Zielonych Lubiechnia oraz pechowo po samobójczym trafieniu w ostatnich minutach zremisowały z Ilanką Rzepin.

Brawa dla dzielnych drużyn UKS "CZWÓRKA".

Wyrazy uznania kierujemy dla piłkarzy Zielonych z Lubiechni. Młoda ekipa przyjechała do Kostrzyna w mocno okrojonym składzie ale swoją ambitną postawą wzbudziła sympatie trybun a mecze z ich udziałem dostarczały wielu emocji.

Serdeczne podziękowania dla trenera Radka Bułgajewskiego za efektywne wsparcie Żaków pod nieobecność trenera Bogdańskiego oraz rodziców piłkarzy UKS 4 za okazaną pomoc przy organizacji wczorajszych zmagań!

Kolejny turniej już 21 maja w Słubicach.