II TURNIEJ ŻAKÓW W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ

Mali Sportowcy Z Wielkim Sercem!

• autor: uks4kostrzyn, 2015-12-16 15:45

Młodzi sportowcy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Czwórka" po raz kolejny wzbudzili podziw w Kostrzynie. Znani ze wspaniałych wyników sportowych tym razem zaimponowali wielkim sercem niosąc pomoc innym. 12 dni intensywnej pracy, zaangażowania podopiecznych klubu, rodziców sprawiły, iż w ubiegłą sobotę punkt zbiórki podarunków "Szlachetnej Paczki" w Kostrzynie pękał w szwach. 23 kartony prezentów, upominki pod choinkę to efekt akcji piłkarzy UKS "Czwórka".

Święta to taki moment gdy nasze serca otwierają się na innych. Przypominamy sobie , że nie wszystkim jest dane równie radośnie przeżywać ten czas. Decyzja o udziale w akcji "Szlachetna Paczka" była szybka. Przyświecał nam jasny cel: wspomóc potrzebujących oraz obudzić w naszych młodych piłkarzach radość niesienie pomocy innym - powiedział jeden z trenerów klubu Robert Guźniczak.

Akcja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Odpowiedź na apel wspólnej pomocy była błyskawiczna. Przez 12 dni każdy z treningów poprzedzony był zbiórką podarków. Wszyscy piłkarze solidarnie przekazywali potrzebne rzeczy a radość i duma jaka wówczas widniała na twarzach kostrzyńskich sportowców potwierdzała słuszność decyzji udziału w "Szlachetnej Paczce".

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych gdy wygrywają turnieje , zdobywają tytuły jednak widok 5letniego piłkarza dzielącego się swoimi słodyczami, oddającego własne zabawki rówieśnikowi w potrzebie to chwila największej satysfakcji z "Czwórkowych" sportowców! - dodał Arkadiusz Kozieł Prezes Stowarzyszenia.

Uczniowski Klub Sportowy "Czwórka" składa serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji Paczki przyjaciołom Klubu: pracownikom firm Podravka oraz Wendre!